Loading...
KAFKAS DANS EKİBİ.
Kafkas Dans Ekibimiz, hayatınızın en önemli anlarını, ister düğün gününüz, kına geceniz, çocuğunuzun sünnet töreni, mezuniyet töreni veya şirketinizin personel gecesini, iş yerinizin açılışı hangi gününüzü dilerseniz bizler unutulmaz kılmak üzere sizleri bekliyoruz.

Sizlerin tüm hayallerini gerçeğe dönüştürmek için mümkün olan her şeyi yapmaya, gösterilerimizi bütçeniz ve beklentilerinize uygun hale getirmeye Kafkas Dans Ekibi olarak hazırız.

Sizi dikkatle dinleyen, öneren, çekincelerinizi önemseyen, bir tuval çalışması titizliği ile planlayan Kafkas Dans Ekibimiz için, sizlerin mutluluğuna ortak olmak en büyük ödüldür.

Eğlenceli ama işini ciddiye alan, samimi ama prensip sahibi, heyecanlı ama profesyonel, genç ama tecrübeli Kafkas Dans Ekibimiz ile size hizmet vermek için buradayız.

Programlarımızı asgari 4 dansçı (3 erkek 1 kadın) ile yapmaktayız. Talebiniz ve sahne şartlarının durumuna  göre dansçı sayısı arttırılabilmektedir. 

Danslarımızı flash bellek ile aktardığımız koreografi müziklerimiz eşliğinde sergilemekteyiz.

Kılıç ve Ateşli Bıçak Showlarımız, aşk ve savaşı anlatan birbirinden özel danslarımızı izlemek için bizimle iletişime geçin

 Previous  All works Next